Teden pred največjim krščanskim praznikom vsako leto poteka v znamenju priprav na Veliko noč. Tudi letos so stanovalci skupaj z zaposlenimi pripravili velikonočno razstavo, iskali velikonočno presenečenje, okrasili enote in spekli nekaj dobrot. Danes so s travniškimi bilkami krasili pirhe, ki jih bodo potem v kuhinji naši kuharji skuhali v čebulnih olupkih in rdečem vinu, ter jih postregli v podstavkih v posebnih velikonočnih lončkih, ki jih izdelala gospa Nataša Osredkar Perhoč, prijateljica in podpornica DEOS Centra starejših Notranje Gorice. S svojo kreativnostjo je oblikovala in izdelala 216 unikatnih lončkov, ki jih bodo skupaj s pirhi dobili vsi stanovalci in stanovalke. Gospe Nataši Osredkar Perhoč se iskreno zahvaljujemo.
Lepo je sodelovati s tako srčnimi ljudmi!
Vsem svojcem in obiskovalcem pa želimo blagoslovljene velikonočne praznike polne vere, upanja in ljubezni!













































