Danes so stanovalci in stanovalke z velikim veseljem sadili balkonske rože, čudovite rdeče bršljanke, ki bodo s svojo barvitostjo razveseljevale vse do jeseni.
Ob sajenju je bilo veliko smeha, prijetnega druženja in dobre volje. Skupaj so pripravljali korita, sadili cvetje in občudovali nastajajočo cvetlično podobo doma. Takšna opravila niso le koristna, temveč prinašajo tudi občutek povezanosti, zadovoljstva in veselja ob ustvarjanju nečesa lepega.
Sajenje rož je res čudovito opravilo, ki stanovalcem pričara toplino, prebudi spomine ter dom napolni z barvami in prijetno energijo.


















