V našem centru smo se ob koncu leta zbrali na prijetnem večernem srečanju, kjer so se prepletali dobra glasba, druženje in topli trenutki. Veseli smo bili, da smo lahko skupaj s stanovalci, njihovimi svojci in sodelavci ustvarili večer, namenjen povezanosti, hvaležnosti in skupnemu veselju.
Iskrena hvala našim stanovalcem za zaupanje, toplino in vse skupne trenutke, ki dajejo našemu domu pravi pomen. Hvala tudi vsem sodelavkam in sodelavcem za predanost, srčnost in timsko delo, brez katerega takšni večeri ne bi bili mogoči.
Za prijetno vzdušje je poskrbel ansambel Tempo, ki je z energijo, raznoliko glasbo in mladostnim zagonom lepo obogatil naš večer.
Naj nas toplina tega srečanja spremlja tudi v novo leto. Hvala vsem, ki ste bili del tega lepega večera.


































