Danes smo si privoščili sladko razvajanje – osvežujoč sladoled! Čeprav koledar že počasi namiguje na jesen, se poletje še ni poslovilo, zato smo ga stanovalci in zaposleni z veseljem ujeli v zadnjih toplih žarkih. Nasmehi, sproščeni pogovori in prijetno druženje ob sladoledu so napolnili naše dvorišče s pravo poletno energijo.