Tokrat so nam čas po kosilu polepšali gimnazijci iz Ekonomske šole v Ljubljani. Z našimi stanovalci so se podružili na Enoti Lipa in Breza. Prebrali so jim par povesti, kasneje pa smo vsi skupaj odšli na letni vrt in odigrali nekaj zanimivih iger. Zahvaljujemo se vsem dijakom in profesoricam za prijetno družbo.