V tednu starejših gostimo tudi sila zanimive predavatelje. Danes nas je obiskala priznana univ. dipl. ing. živ. teh. gospa Marija Merljak. Z nami je delila svoja obširna znanja in nasvete o tem, kako si izboljšati različna zdravstvena stanja s pomočjo živil, kot so jabolka, peteršilj, česen, zelena solata in mnoga druga hranila. Poudarila je tudi pomembnost uživanja vlaknin in mineralov. Stanovalci so predavanje poslušali z zanimanjem, saj zna gospa Merljak vedno vzpostaviti prijetno pozitivno energijo. Za osvežitev med dogodkom pa smo poskrbele delovne inštruktorice in delovne terapevtke, ki smo za udeležence pripravile sadno zelenjavne smoothi-je.
OB TEDNU STAREJŠIH – “STARATI SE ALI NE STARATI SE” Z GOSPO MARIJO MERLJAK
URA: ob 10.00


















