Vsak nov dan je priložnost za nov objem, nasmeh in iskren stisk roke. V času preventivnih ukrepov je sicer vse manj dotikov, vendar pa kljub temu obstajajo drobne pozornosti, s katerimi si lahko polepšamo dan. Eden izmed teh je zagotovo jutranja kavica, ki jo naši stanovalci prejmejo že navsezgodaj v svojih sobah ali pa jo skupaj z ostalimi spijejo na enoti. Receptorka jo postreže z veseljem ter dobro voljo, in čeprav nosi masko, stanovalci radi povedo, da čutijo njen nasmeh, vidijo sijaj v njenih očeh in toplino, ki jo izžareva.
Z JUTRANJO KAVICO V NOV DAN

















