Na lep in sončen dan so nas obiskale vesele upokojenke, članice plesne skupine Čipka iz Železnikov, ki delujejo pod okriljem KUD-a France Koblar. Za začetek nam je ena od njihovih članic mojstrsko zaigrala nekaj domačih in tujih znanih skladb na ustno harmoniko. Nato je sledil njihov plesni nastop. Zavrtele so se po letni terasi našega centra in priplesale čudovito energično vzdušje. Stanovalci in stanovalke so se skupaj z damami pozibavali in jih spodbujali z aplavzom. Za njihov nastop se jim vsi skupaj iskreno zahvaljujemo in se že veselimo ponovnega snidenja. V zahvalo za obisk, smo jim poklonili tudi manjšo pozornost naših pridnih kreativnih ustvarjalk.