V petek smo se prepustili lepoti glasbe, ki nas vedno znova povezuje, razveseljuje in popelje v prijetne spomine.
Z nami so svoje talente in trud delili naši stanovalci, člani hišnega pevskega zbora, ki skozi celo leto vadijo, pod vodstvom zborovodkinje Anite.
Tokrat ni šlo le za nastop, imeli smo praznik skupnosti, kateri nas povezuje. Njihovo petje ni bilo le prijetno za uho, bilo je toplo za srce in vsaka pesem je v nas prebudila nasmeh.
Ob tej priložnosti se želimo zahvaliti zborovodkinji Aniti in njenim učencem, kateri so s spremljavo violine, viole in violončela, naredili nastop še bogatejši.
Posebna zahvala pa je namenjena našim pevcem, naj Vam nikoli ne zmanjka energije in volje do petja, ker ste preprosto čudoviti.