V našem Centru smo danes uživali na tradicionalnem krompirjevem pikniku. Dan smo začeli z ogrevanjem na prostem, sonce pa je poskrbelo za prijetno vzdušje. Ob glasbi in domačem bezgovem soku so stanovalci nestrpno pričakovali glavno poslastico – pečen krompirček. Bil je res slasten, saj je bil postrežen s kančkom prešane slanine. Tako je bil dober, da so se mnogi vračali po repete. Smeh, klepet in dobra volja so nas spremljali ves čas. Takšni trenutki nas spomnijo, da je sreča pogosto preprosta – dobra družba, okusna hrana in sončen dan.