Danes smo v DEOS Centru starejših Notranje Gorice doživeli čudovit in srčno obarvano glasbeno popoldne. Obiskal nas je Mešani pevski zbor Laniške predice, ki že več kot 20 let z ljubeznijo neguje slovensko pesem. Pod vodstvom gospe Mojce Javnikar zbor sestavljajo štirje glasovi in imajo širok repertoar slovenskih, kot tudi tujih pesmi.

Njihov obisk pa je bil za nas poseben, saj pri nas namreč živi njihova dolgoletna članica in prijateljica, gospa Pavla. Med koncertom so jo pevke povabile na oder in ganjenosti ni mogel skriti nihče v dvorani. Tekle so solze sreče, smeh se je mešal s spomini, trenutek pa je bil zares neprecenljiv. Gospa Pavla se je v znak hvaležnosti in prijateljstva vsaki pevki zahvalila z drobno, a izjemno lepo gesto – podarila jim je rožico iz srca. Hvala, drage Laniške predice, ker ste s svojo srčnostjo in pesmijo pričarale trenutke, ki jih ne bomo nikoli pozabili. ️