Tokrat je v našem centru zadišalo po slastnih in krhkih vanilijevih piškotkih!

Z inštruktorico Katarino in stanovalkami smo zgodaj zjutraj zavihali rokave, si nadeli predpasnike ter pripravili in zamesili testo za piškote. Testo smo nato pustili počivati, medtem pa smo poskrbeli še za jutranjo telovadbo.

Po vadbi smo iz spočitega testa oblikovali kroglice in jih položili na peki papir. V pečici so se spekle na ravno pravšnji temperaturi ter napolnile prostor s čudovitim vonjem po vaniliji. Ko so bili piškoti pečeni, smo jih previdno prestavili v posodo, kjer so se počasi ohladili.

Veliko smo jih z veseljem poskusili, preostale pa skrbno zapakirali v vrečkice – te pa že čakajo na želodčke, lačne sladkega.