Zavod AS je v enem od centrov družbe DEOS organiziral kulinarično bitko med vsemi desetimi centri. Naš DEOS Center starejših Notranje Gorice je bil res pogumen, saj smo edini pripravili slano jed. Pripravili smo matevža, zelje in pečenice, kokice iz ocvirkov ter hrustke iz popečenega kislega zelja.

Sodnika iz priznane restavracije Grič sta bila nad pripravljenimi jedmi navdušena in sta nam brez oklevanja dodelila čisto desetko. Pečenice so bile odlične in ravno prav pečene, da se niso izsušile, matevž je bil kremen, brez grudic, posebno navdušenje pa so poželi prav hrustki.

Tako zahtevne naloge ne bi mogli izpeljati brez pridnih rok in bogatih izkušenj naših stanovalcev, ki so s svojim znanjem, spretnostjo in srčnostjo pomembno prispevali k uspehu.

Utrujeni, a zelo zadovoljni smo se vrnili v center. V prijetnem in prazničnem vzdušju smo uživali ob dobri hrani in še boljšem druženju. Iskrene čestitke vsem centrom za trud, predanost in številne kulinarične dobrote!