V preteklem tednu smo v DEOS Centru starejših gostili gospoda Marinkota Bilandžića, ki nas je s svojim igranjem harmonike popeljal v svet glasbe in lepih spominov ter z nami delil delček svoje življenjske poti.

Gospod Marinko se je sprva izučil za natakarja, nato pa ga je življenjska pot vodila k odločitvi za bogoslovje. Skozi vse življenjske prelomnice pa ga je ves čas spremljala tudi glasba, ki jo z veseljem deli z drugimi.

Hvaležni smo za prijeten obisk, toplino in čudovito glasbeno doživetje, ki nam ga je pričaral.