Letos je v našem centru potekalo »tekmovanje« za najlepše okrašeno enoto. S tem smo želeli še dodatno spodbuditi povezovanje med zaposlenimi in krepiti občutek skupnosti. Okrasitev enot ni bila zgolj okraševanje prostorov – vsak je prispeval svoj delček in vsaka okrasitev nosi svojo zgodbo.

Ko vstopimo v praznično okrašene prostore, vidimo vložen trud, čas in srce zaposlenih, ki so želeli našim stanovalcem pričarati občutek domačnosti, topline ter prazničnega veselja.

Izbira najlepše okrašene enote je bila izjemno zahtevna, zato se je naša direktorica Sara Kelnarič odločila, da podeli kar tri glavne in bogate nagrade (darilne bone), vsi ostali sodelujoči pa so prejeli prijetno sladko presenečenje.

Vsi mi smo eno. Ob tej priložnosti vam želimo vse lepo ob prihajajočem letu.

Zaposleni DEOS Centra starejših Notranje Gorice