V soboto nas je razveselila gasilska povorka z Božičkom in poveljnikom na čelu. Božiček je s toplimi pozdravi polepšal dan našim stanovalcem, direktorica Sara Kelnarič pa je poveljniku ob tej priložnosti izročila prostovoljne prispevke.

Iskrena hvala gasilcem za vaš celoletni trud, srčnost in predanost ter za čudovito povorko, ki je tudi letos pričarala pravo praznično vzdušje in popestrila praznični čas.

Hvala, ker vsako leto znova razveseljujete naš dom.