Ob svetovnem dnevu šaha smo v centru pripravili prijeten šahovski turnir, na katerem so se pomerili naši stanovalci. V sproščenem, a tekmovalnem vzdušju so dokazali, da šah ostaja igra, ki spodbuja razmišljanje, zbranost in potrpežljivost.
Že drugo leto zapored je naslov najboljšega šahista osvojil gospod Recelj, ki je tudi letos pokazal odlično strateško razmišljanje in mirno roko. Iskrene čestitke za zasluženo zmago!
Dogajanje pa ni bilo namenjeno le ljubiteljem šaha. Stanovalke, ki se tokrat niso pomerile na šahovnici, so si čas krajšale ob igri Človek, ne jezi se. Ob druženju, smehu in prijetnih pogovorih je bilo jasno, da je največja zmaga prav čas, ki ga preživimo skupaj.
Ne glede na to, ali je bila v ospredju šahovska partija ali igra Človek, ne jezi se, je bilo dopoldne namenjeno prijetnemu druženju, miselnim izzivom in skupnim trenutkom, ki stanovalcem vedno znova polepšajo dan.























