Ob Mednarodnem olimpijskem dnevu smo v DEOS Centru starejših Notranje Gorice pripravili turnir v odbojki, na katerem je sodelovalo kar devet ekip.
Vzdušje je bilo navijaško, polno smeha, dobre volje ter športnega in tekmovalnega duha. Tekmovanje je potekalo po predstavljenih pravilih, za pošteno igro pa sta skrbeli sodnici Maruša in Violeta. Boji na igrišču so bili napeti in zahtevni, vendar smo turnir uspešno pripeljali do konca. Po številnih zanimivih tekmah je zmago osvojila zlata ekipa, ki si zasluži iskrene čestitke za odličen nastop. Vsem sodelujočim se zahvaljujemo za sodelovanje, športno igro in prijetno druženje. Dan je minil v znamenju gibanja, ekipnega sodelovanja, dobre volje in številnih nasmehov, ki so polepšali naše skupno dopoldne. 🏐🏅😊

















