Šah je družabna igra, ki jo poznamo že vrsto let in je odlična za miselno razgibavanje. Izjemno priljubljena je tudi med našimi stanovalci, zato smo se odločili, da v večnamenskem prostoru izvedemo pravi šahovski turnir. Izkušeni šahisti so nekaj dni prej še dodatno vadili, med samo igro pa so jih spodbujali zaposleni in ostali stanovalci. Potek igre je skrbno nadzirala stroga komisija, ki so jo sestavljali gospod Višnjić Škrabec, gospa Kobal in gospod Debevec. Najboljši trije so prejeli pravi šahovski pokal, ostali pogumni igralci pa bogate praktične nagrade. Skupaj smo preživeli lepo dopoldne in veselimo se ponovnega turnirja.
ŠAHOVSKI TURNIR
URA: ob 10.00























