Na tokratni senzomotorični delavnici smo stimulirali naš vonj. Izdelovali smo sivkino kremo za sproščanje, katero smo obogatili z eteričnim oljem sivke. Ko je bila krema narejena, smo jo napolnili v lične lončke in jih opremili z nalepkami. Ob delu smo zelo uživali, saj nas je popolnoma prevzel vonj sivke.



















