Današnje dopoldne na enoti Lipa je minilo zelo prijetno. Po razgibavanju smo s stanovalci zavihali rokave in se lotili priprave enostavne sladice – keks kolača s pudingom. Stanovalci so s pomočjo animatork sodelovali pri mešanju sestavin in sestavljanju kolača ter pripravili odlično sladico.

Medtem ko se je kolač hladil, so ustvarili tudi nekaj domiselnih oblik iz slanega testa. Dopoldne je potekalo v dobrem vzdušju, ob sproščenem klepetu, smehu in prijetnem druženju.